Lightning Media (8.x-4.10) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus
