Lightning Media (8.x-4.10) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: Image
hu: Kép

en: Preview
hu: Előnézet

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Embedded
hu: Beágyazott

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Document
hu: Dokumentum

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Offset
hu: Eltolás

en: and
hu: és

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Tweet
hu: Csirip

en: Video file
hu: Videófájl

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Library
hu: Könyvtár

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Add media
hu: Média hozzáadása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Media Image
hu: Kép média

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: Media type ID
hu: Médiatípus azonosító

en: Add @type via URL
hu: @type hozzáadása webcímen keresztül
