Lightning Media (8.x-4.10) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: File
ka: ფაილი

en: Image
ka: სურათი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
