Lightning Media (8.x-4.10) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Image
ku: وێنە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ
