Lightning Media (8.x-4.10) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Image
mn: Зураг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: and
mn: ба
