Lightning Media (8.x-4.10) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Image
oc: Imatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Continue
oc: Contunhar

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Offset
oc: Decalatge

en: and
oc: et

en: Bundle
oc: Paquet

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
