Lightning Media (8.x-4.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን

en: Sort by
am: ደርድር

en: Bundle
am: ቅርቅብ
