Lightning Media (8.x-4.2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: File
cs: Soubor

en: default
cs: výchozí

en: Image
cs: Obrázek

en: Preview
cs: Náhled

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Upload
cs: Nahrát

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Offset
cs: Posun

en: Video file
cs: Video soubor

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Library
cs: Knihovna

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Add media
cs: Přidat média

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
