Lightning Media (8.x-4.2) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: بازنشانی

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Image
fa: تصویر

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Continue
fa: ادامه

en: Embedded
fa: جایگذاری شده

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: Document
fa: سند

en: Apply
fa: تایید

en: Select
fa: انتخاب

en: Audio file
fa: فایل صوتی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Allowed media types
fa: انواع رسانه مجاز

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Add @type via URL
fa: افزودن @type از طریق آدرس
