Lightning Media (8.x-4.2) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Image
he: תמונה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Upload
he: העלאה

en: Continue
he: להמשיך

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Document
he: מסמך

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Offset
he: היסט

en: Bundle
he: חבילה

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Library
he: ספריה

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
