Lightning Media (8.x-4.4) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Image
be: Малюнак

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Upload
be: Загрузіць

en: Continue
be: Працягнуць

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: and
be: і

en: Bundle
be: Набор
