Lightning Media (8.x-4.4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: default
ro: implicit

en: Image
ro: Imagine

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Upload
ro: Încarcă

en: Continue
ro: Continuare

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: File Upload
ro: Încărcare Fișier

en: Apply
ro: Aplică

en: Select
ro: Alege

en: Audio file
ro: Fișier audio

en: Offset
ro: Decalaj

en: and
ro: și

en: Bundle
ro: Pachet

en: Video file
ro: Fișier video

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Media browser
ro: Browser media

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
