Lightning Media (8.x-4.5) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Image
jv: Gambar

en: Add
jv: Tambah

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Upload
jv: Unggah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
