Lightning Media (8.x-4.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Image
kk: Сурет

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Upload
kk: Жүктеу
