Lightning Media (8.x-4.6) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Upload
bg: Трансфер

en: Continue
bg: Продължи

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: and
bg: и
