Lightning Media (8.x-4.6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Image
hr: Slika

en: Preview
hr: Pregled

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Apply
hr: Primjeni

en: and
hr: i

en: Image Browser
hr: Preglednik slika

en: Asc
hr: Uzlazno
