Lightning Media (8.x-4.6) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: and
ne: र

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो
