Lightning Media (8.x-4.6) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ
