Lightning Media (8.x-4.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: and
ta: மற்றும்
