Lightning Media (8.x-4.7) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: and
bo: དང་

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
