Lightning Media (8.x-4.7) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Continue
bs: Nastavi

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: and
bs: i
