Lightning Media (8.x-4.7) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Sort by
ca: Ordena per

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Offset
ca: Desplaçament

en: and
ca: i

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Allowed media types
ca: Tipus mime permesos

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Master
ca: Mestre

en: Remote video
ca: Vídeo remot
