Lightning Media (8.x-4.7) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: and
eo: kaj

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
