Lightning Media (8.x-4.7) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Image
fi: Kuva

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Upload
fi: Siirrä

en: Continue
fi: Jatka

en: Embedded
fi: Sisällytetty

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: File Upload
fi: Tiedoston lataus palvelimelle

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: and
fi: ja

en: Bundle
fi: Paketti

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Library
fi: Kirjasto

en: Allowed media types
fi: Sallitut mediatyypit

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Master
fi: Isäntä

en: Show in media library
fi: Näytä mediakirjastossa

en: Shown in media library
fi: Näytetään mediakirjastossa

en: Hidden in media library
fi: Piilotettu mediakirjastosta
