Lightning Media (8.x-4.7) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: default
nl: standaard

en: Image
nl: Afbeelding

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Upload
nl: Uploaden

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Embedded
nl: Ingebed

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: and
nl: en

en: Bundle
nl: Bundel

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Allowed media types
nl: Toegestane mediatypes

en: Media browser
nl: Mediabrowser

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Remote video
nl: Externe video

en: Media type ID
nl: Mediatype-ID

en: Add @type via URL
nl: @type toevoegen via URL
