Lightning Media (8.x-4.7) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Image
pl: Obraz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: Document
pl: Dokument

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: and
pl: i

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Video file
pl: Plik Video

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Library
pl: Biblioteka

en: Allowed media types
pl: Dozwolone typy mediów

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media Image
pl: Obraz

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Remote video
pl: Zdalne wideo
