Lightning Media (8.x-4.8) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Image
sl: Slika

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: and
sl: in
