Lightning Media (8.x-4.8) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: File
te: ఫైల్

en: default
te: అప్రమేయం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: and
te: మరియు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
