Lightning Media (8.x-4.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: and
se: ja
