Lightning Media (8.x-4.9) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: and
sq: dhe
