Lightning Media (8.x-4.7) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Preview
az: Önizləmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Keywords
az: Açar söz

en: Upload
az: Yükləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Document
az: Sənəd

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Offset
az: Ofset

en: and
az: və

en: Bundle
az: Paket

en: Video file
az: Video fayl

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
