Lightning Media (8.x-4.10) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: default
da: standard

en: Image
da: Billede

en: Preview
da: Gennemse

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Continue
da: Fortsæt

en: Embedded
da: Indlejret

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: File Upload
da: Fil upload

en: Document
da: Dokument

en: Apply
da: Udfør

en: Select
da: Vælg

en: Audio file
da: Lydfil

en: Offset
da: Forskydning

en: and
da: og

en: Image Browser
da: Billedvælger

en: Video file
da: Videofil

en: Submit button text
da: Tekst på indsend-knap

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Library
da: Bibliotek

en: Allowed media types
da: Tilladte medietyper

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: Add media
da: Tilføj media

en: Asc
da: Stigende
