Lightning Media (8.x-4.1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: File
sk: Súbor

en: default
sk: predvolené

en: Image
sk: Obrázok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Upload
sk: Nahrať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Offset
sk: Ofset

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne
