Lightning Workflow (4.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: 1 minute | @count minutes
ar[0]: دقيقة واحدة
ar[1]: 0 دقائق
ar[2]: دقيقتان
ar[3]: %count دقائق
ar[4]: %count دقيقة
ar[5]: %count دقيقة

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة

en: or
ar: أو

en: 1 second | @count seconds
ar[0]: 1 ثانية
ar[1]: @count ثانية
