Lightning Workflow (4.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: remove
ca: elimina

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: or
ca: o

en: on
ca: a

en: cancel
ca: Cancela

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Scheduler
ca: Programació

en: Content moderation
ca: Moderació del contingut

en: Change to
ca: Canvia a

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
