Lightning Workflow (4.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: remove
el: αφαίρεση

en: 1 minute | @count minutes
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: or
el: ή

en: on
el: ανοικτό

en: cancel
el: ακύρωση

en: 1 second | @count seconds
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα
