Lightning Workflow (4.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: remove
es: eliminar

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
es[0]: 1 hora
es[1]: @count horas

en: or
es: o

en: on
es: activo

en: cancel
es: cancelar

en: 1 second | @count seconds
es[0]: 1 segundo
es[1]: @count segundos

en: Content moderation
es: Moderación de contenido

en: Change to
es: Cambiar a

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
es: Archivado

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
es: Borrador

[ctx: Workflow state label]
en: Published
es: Publicado

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
es: Archivo

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
es: Crear nuevo borrador

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
es: Publicar
