Lightning Workflow (4.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: or
lt: arba

en: on
lt: -

en: cancel
lt: atšaukti

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: at
lt: -

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
