Lightning Workflow (4.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: remove
ru: удалить

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: or
ru: или

en: on
ru: вкл

en: cancel
ru: отмена

en: 1 second | @count seconds
ru[0]: @count секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count секунд

en: Content moderation
ru: Модерация материалов

en: Editorial
ru: В редактировании

en: Change to
ru: Изменить на

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ru: Заархивированный

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ru: Черновик

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ru: Опубликовано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ru: Архивировать

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ru: Создать новый черновик

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ru: Опубликовать
