Lightning Workflow (4.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: cancel
bg: Отказване
