Lightning Workflow (4.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: or
eu: edo

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu
