Lightning Workflow (4.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: remove
fa: حذف

en: 1 minute | @count minutes
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: or
fa: یا

en: on
fa: در

en: cancel
fa: لغو

en: 1 second | @count seconds
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه
