Lightning Workflow (4.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ
