Lightning Workflow (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Apply
ja: 適用

en: Scheduler
ja: スケジューラー

en: Content moderation
ja: コンテンツモデレーション

en: Moderation state
ja: モデレーション状態

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Lightning
ja: ライトニング
