Lightning Workflow (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
