Lightning Workflow (8.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ
