Lightning Workflow (8.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Continue
ta: தொடர்க

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
