Lightning Workflow (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Continue
bg: Продължи

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
