Lightning Workflow (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Continue
bs: Nastavi

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
