Lightning Workflow (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Continue
pt: Continuar

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Apply
pt: Aplicar

en: Content moderation
pt: Moderação de conteúdo

en: Moderation state
pt: Estado da moderação

en: Moderation history
pt: Histórico de moderação

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
